• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

YASAL UYARI

mhk.bilardo.gov.tr

Site Yasal Uyarısı

LÜTFEN SİTEYİ KULLANMADAN ÖNCE AŞAĞIDAKİ KOŞULLARI DİKKATLİ BİR ŞEKİLDE OKUYUN. 

Bu Web sitesinde yer alan bilgiler herhangi bir bildirimde bulunulmaksızın değiştirilebilir.

İçerik 
mhk.bilardo.gov.tr sunulan bilgilerin güncelliği, doğruluğu, bütünlüğü veya kalitesiyle ilgili sorumluluk yüklenmeme hakkını saklı tutar. Bu nedenle buradaki yanlış veya eksik veri dahil olmak üzere herhangi bir verinin kullanılması nedeniyle oluşabilecek her türlü zarara ilişkin sorumluluk reddedilecektir.

Sitede sunulan içerik sadece bilgilendirme amaçlı verilmiştir, bağlayıcı ve zorunlu değildir. Sayfanın bazı bölümleri veya tüm verileri içeren yayımın tamamı mhk.bilardo.gov.tr tarafından ayrı bir bildirimde bulunulmaksızın genişletilebilir, değiştirilebilir, kısmen veya tamamen silinebilir.

 

Yönlendirme ve linkler 
mhk.bilardo.gov.tr yasadışı içeriğinden haberdar olup mhk.bilardo.gov.tr adresi ziyaretçilerini engelleyebileceği durumlar haricinde sayfasından verilen herhangi bir link ve yönlendirmeyle karşılaşılabilecek içerikten sorumlu değildir. Burada sunulan bilginin kullanılmasından dolayı herhangi bir zararın meydana gelmesi halinde, sorumlu tutulacak şahıs bu sayfalara link veren şahıs olmayıp, ilgili sayfaların yazarıdır.

 

Gizlilik politikası 
Kişisel ya da ticari verilerin (e-posta, isim, adres, vb.) girişi tamamen isteğe bağlıdır. Yayınlanan posta adreslerinin, telefon veya faks numaralarının ve e-posta adreslerinin pazarlama amacıyla kullanılması yasaktır, istenmeyen spam mesaj gönderenler hakkında hukuki işlem başlatılacaktır.

 

Söz konusu Uyarının hukuki geçerliliği 
Bu uyarı metni, sizi buraya yönlendirmiş olan İnternet yayınının bir parçası olarak kabul edilecektir. Bu beyanının bazı bölümleri ya da ayrı ayrı koşulları yasal veya değilse, bu durum diğer bölümlerin içerik veya geçerliliğini etkilemez.

 

Onay 
İŞBU İÇERİK UYARISINDA YAZILI OLAN UYGULAMALARI OKUDUĞUNUZU, ANLADIĞINIZI VE ONAYLADIĞINIZI VE SÖZÜ GEÇEN METİNDEKİ KULLANIM KOŞULLARIYLA SINIRLI OLDUĞUNUZU KABUL EDİYORSUNUZ. mhk.bilardo.gov.tr istediği zaman bu yasal uyarıyı değiştirme hakkını saklı tutar.