• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
TURNUVA BAŞVURU SİSTEMİ

Hakemlerimizin dikkatine ;

Turnuva hakem başvuru işlemlerinin elektronik ortamda yapılabilmesi ve hızlı bir şekilde gerçekleşmesi için MHK tarafından teknik kurulda yer alan Harun YAĞICI ile birlikte “Turnuva Hakem Başvuru Sistemi” oluşturulmuştur. Konu ile ilgili olarak aşağıda  gerekli açıklamalar yapılmıştır.

İLK AŞAMADA HAKEMLERİMİZİN SİSTEME GİREREK BİLGİLERİNİ GÜNCELLEMELERİ GEREKMEKTEDİR.

Yeni turnuva hakem başvuru sistemimiz 3. Etap Balıkesir şampiyonasında uygulanacaktır.

Yeni sistemde her hakeme bir kullanıcı adı ve şifre verilecek ve bundan sonra tüm turnuva başvurularında bu kullanıcı adı ve şifre kullanılacaktır.

Kullanıcı adı ve şifreler SMS yolu ile hakemlerimize gönderilmiştir. Sistemde telefon numaraları bulunmayan hakemlerimizin listesi yayınlanmıştır. Bu hakemlerimiz sitemizin iletişim panelini kullanarak telefonlarını bildirmeleri gerekmektedir. Ayrıca telefon numarası değişen hakemlerimizde yine aynı yöntemle telefon numaralarını bildirmelidir.

Kullanıcı adı ve şifre değiştirilemeyeceğinden hakemlerimiz gelen sms mesajlarını ve şifrelerini bir yere not ederek saklamaları önemle rica olunur.

Sistemin Çalışma adımları.

  1. İlk olarak 2017 vizeli tüm hakemlerin cep telefonlarına sisteme giriş bilgileri gönderilecektir.
  2. Tüm Hakemlerimiz sisteme giriş yaparak kendine ait bilgileri güncelleyecek ya da dolduracaktır. (Bilgilerin doğruluğundan hakemlerimiz sorumlu olacaktır.)
  3. 3. Etap Balıkesir başvuruları mhk.bilardo.gov.tr üzerinden duyurulacak ve siteye BAŞVUR linki eklenecektir.
  4. Hakemlerimiz bu linke tıklayarak giriş kullnıcı adı ve şifreleir ile giriş yaptıktan sonra üst menüde yer alan sırasıyla “Aktif Turnuvalar” tıklayacak ve açılan sayfada seç butonuna tıkladıktan sonra “Başvuru Yap” butonuna tıklayarak başvuru işlemini tamamlamış olacaklardır.
  5. Başvurular MHK tarafından değerlendirilecek ve asil ve yedek olmak üzere adaylar seçilecektir.
  6. Seçme işleminden sonra asil olarak seçilen hakemlere SMS yoluyla bilgi verilecek ve sistemden “Son Onay” vermesi istenecektir. Asil seçildiği halde belirtilen tarihe kadar son onayı vermeyen hakemlerin yerine yedek hakemlerden alınacaktır. Son onayı vermiş olan hakem turnuvaya geleceğini taahhüt etmiş olacaktır. Bu aşamadan sonra hastalık ve acil durumlar dışında turnuvaya gelmeyen hakemler için gerekli işlemler yapılacaktır.

Son Onay verme işlemi

1-      Sms ile son onay vermesi istenen hakemlerimiz sisteme bilgileri ile giriş yapacaklardır.

2-      “Aktif Başvurularım” menüsü altında yer alan “Son Onay Bekleyen Başvurular” da SEÇ butonuna tıkladıktan sonra çıkan “Turnuvaya Katılıyorum” seçeneğini onaylayarak son onayı bitirmiş olacaktır.

  
9999 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın