• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
TÜM HAKEM ARKADAŞLARA

Değerli Hakem Arkadaşlarım

 

            Türkiye Bilardo Federasyonu’nun 24 Ekim 2016 tarihinde yapılan 4. Olağan genel kurulu seçim sonuçları sonucunda tekrar göreve gelen Federasyon Başkanımız Eczacı Sayın Ersan ERCAN ve Yönetim Kurulu Üyelerinin takdirleri ile ben ve diğer kurul üyesi arkadaşlarıma Merkez Hakem Kurulu Yönetimi verilmiştir. Bizi bu göreve layık gören Başkanımız Sayın Ersan ERCAN ve Yönetim Kuruluna öncelikle teşekkür etmek istiyorum.

            Geçtiğimiz dönemde Merkez Hakem Kurulu üyesi olarak görev yaptığım arkadaşlarım; Başkanımız Mücahit Naci AYDINER ve Başkan Yardımcımız Serdar KARADAĞ’a, Kurul Üyemiz Çiğdem AKSOY’a da çalışmalarından dolayı teşekkür ederim. Diğer kurul üyemiz Yüksel DEMİRCİ ile bu dönemde yine birlikte çalışacağız. Aldığımız görevin bir bayrak yarışı olduğunu biliyoruz. Ben ve arkadaşlarım bu gün görevdeyken yarın başka arkadaşlarımız bizden bayrağı alarak bu göreve gelecekler ve Federasyonumuzun ve dolayısı ile Bilardo Sporunun yükselmesi için çalışacaklardır. Görev yaptığımız süre içerisinde en öncelikli görevlerimiz arasında hakemlerimizin bilgi ve becerilerini artırarak, toplum içerisinde hakemliği bir kariyer haline getirip saygınlığını artırmak misyonumuz olacaktır. Ayrıca hakemlerimizin sorunlarını yönetime aktarmada, yönetimin beklediği hakem kalitesini de siz hakem arkadaşlarımla birlikte sağlamak çaba ve gayreti içerisinde olacağız ve buna göre örgütlenmemizi kuracağız. Hakem arkadaşlarımın şunu unutmamasını özellikle rica ediyorum. Hepimiz biriz ve hepimiz birbirimiz için çabalamalıyız. Biz sizlerin görevlerini kolaylaştırmak için burdayız. Bu süreçte hepimiz sevgi ve kardeşlik içerisinde birbirimize bakarsak hedeflerimize de ulaşmakta hiç zorlanmayız. Birlikte görev yapacağım arkadaşlarım Başkan Yardımcısı Sayın Yüksel DEMİRCİ’ye, Kurul Üyemiz Sayın Atilla AYBEK, Sayın Sanlı SAVRAN ve Sayın Ercan MORADAOĞLU’na bu zorlu süreçte benimle birlikte görev alıp elllerini taşın altına soktukları için ayrıca teşekkür ediyorum.

            Bu yeni dönemde Federasyon Başkanımız Sayın Ersan ERCAN ve Yönetim Kuruluna, tüm diğer alt kurullarda görev yapan arkadaşlarıma ve siz hakem arkadaşlarıma hayırlı olsun diyorum.

 

                                                                                                          Metin ÇALMAZ

                                                                                              Merkez Hakem Kurulu Başkanı

  
1558 kez okundu